İade ve Değişim Koşulları

 

İade hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde Satıcı’ya telefon ile Whatsapp üzerinden (+90 539 681 3648) bildirimde bulunulması ve iade edilmek istenen ürünlerin kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır. Satıcı (50Dirhams) Alıcı (Müşteri) olarak anılacaktır.

 

Ürün iadesi için aşağıda belirtilen müşteri numarası ile birlikte en yakın Sürat kargo şubesine verilmesi gerekmektedir. İade kodu olarak 
1256827009 kodunu verebilirsiniz. Anlaşmalı kargomuz dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.

 

Özürlü ürünlerin (defo, yırtık) iadesinde kargo ücreti Satıcıya aittir. Bunun dışındaki tüm keyfi iade işlemlerinde kargo ücreti Alıcıya aittir. Keyfi iadelerin alıcı ödemeli gönderilmesi halinde kargo ücreti, iade edilecek ücret üzerinden kesilmektedir. 

 

Sadece ambalajı açılmamış, yıkanmamış, orijinalliği bozulmamış ürünlerde iade mevcuttur.

 

Kapıda ödeme ve kargo bedeli iade edilmemektedir.

 

İade gönderiniz, bize ulaştığında ve onay süreci tamamlandığında sizi bilgilendirecek ve ücret iadesi işlemlerinize hemen başlayacağız. Bankanızın ödeme işlem süreçlerine bağlı olarak iadenizin hesabınıza yansıması 14 gün sürebilir.

 

Ödeme şekli Havale/EFT olan müşterilerimiz destek hattımıza (+90 539 681 3648) alışverişte ödemeyi gerçekleştirdiğiniz IBAN numaranızı, bildirmeniz gerekmektedir.

 

Kapıda ödeme ile ödeme yaptığınız siparişlerde Müşteri Hizmetleri Merkezi'miz banka hesap bilgilerinizi istemek üzere telefon ya da e-posta yoluyla size ulaşacaktır.

 

Kredi kartı ile oluşturduğunuz siparişlerinizde, iade tutarı doğrudan kullandığınız banka hesabınıza yapılacaktır.

 

Değişim hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde Satıcı’ya telefon ile Whatsapp üzerinden (+90 539 681 3648) bildirimde bulunulması ve iade edilmek istenen ürünlerin kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır. 

 

Değişim süreçlerinde defolu ürünler hariç kargo ücreti alıcıya aittir. Ürünleri Sürat Kargo ile 1256827009 koduyla değişim için gönderebilirsiniz. Alıcı ödemeli gönderilmesi halinde değiştirilen ürünler size alıcı ödemeli olarak gönderilecektir. Sürat Kargo dışındaki kargo şirketleri ile gönderilen kargolarınız kabul edilmemektedir. 

 

Değiştirilecek ürünler bize ulaştıktan sonra Müşteri Hizmetleri Merkezi’miz sizinle iletişime geçecektir. Üç iş günü içinde değişim işlemi yapılacaktır.